Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün arsa aldığından, sigaraya benzemekle beraberinde, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat karınin bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek karınin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en makro tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışdemeviklarını tağyir etmek ve insanların daha az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek karınin kökleşik sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine muvafık olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanmaı karınin tasarlanmıştır. Aygıt, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu prosedür, tütünün yanması alegori, buharlaşması dolayısıyla açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek karınin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanmaı da mevzii yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün kolaylıkla heets kullanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar diğer tütün ürünleri kadar tabilık strüktürcı olabileceği dair ikazlar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı mizaç örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek hastalıkları ve diğer mizaç problemlerine niçin olabileceğinden endişe etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri de ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla beraberinde, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için daha az zararlı bulunduğunu ve sigara terk yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan zevat karınin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına muvafık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine muvafık şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*