katiponline.com: Klavye Hız Testi

En İyi Klavye Çhileışma Sitesi

On Parmak Online Klavye Çhileışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne denli hızlı evetğunuzu kaygı ediyorsanız, klavye çaba testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size bakılırsa. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı çit çabaınızı görebilir, hileıştırmalar yapabilir ve yeterince çhileışırsanız bir zaman kendinize ilgili bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında sıkıntısızıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı söylemek, özellikle hızlı yazabilmek hala son kademe önemli bir kabiliyet. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile yazgıya dökmek kadar önemli beceriler, yaşamın sağlam çok düzında teamülinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne denli hızlı evetğunuzu öğrenebileceğiniz birşunca klavye çaba testi sitesi bulunuyor. Klavye çaba testi genel ağ sitelerinin sağlam çoğu Türki ve İngilizce olsa da kimilarında ansızın bir araba kıstak seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir kıstak üzerinden klavye çaba testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alçerağ olmadığınız bir çit stiline parmaklarınızı hileıştırabilirsiniz. Yeterince çhileışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde yaman tütmesini bile sağlamlamanız muhtemel.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu yardımıyla kullanıcıların birbirleri ortada yarışarak hoş bir rakiplik ortamında klavye çhileışması yapması sağlamlanmaktadır. Kullanıcılara suhulet olması açısından yargılama olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylelikle klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile asude bir şekilde muhabere kurabilmektedir.
Bunun huzurı saf kullanıcılar karşıtlıklı klavye yarışması veya farklı bir deyişle düello yapacağı kadar, toplu düello özelliği ile 100’lerce isim aynı anda klavye yarışması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 isim ile alay malay sitede toplu klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara geçkintir.
Başkaca sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme dair birşunca talibin yarıştığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Girişken
• Usta Tasarcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye şiddet Testi
Klavye şiddet Testi ile alay malay sizlerde 1 an, 3 an ve 5 dakikalık periyotlar ortada kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye çaba testi siz değerli ziyaretçilerimizin seviyenizi saptama edebilmeniz açısından nispeten oylumlu bir öneme sahiptir. “Klavye şiddet Testine çıbanla!” butonuna tıklanılması ile alay malay başlamış olacağınız bu serüvende sizlerde adınızı en yerinde skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye çaba testi aynı zamanda siz değerli ziyaretçilerimizin on inç çit eğilimine ve zevkli bir şekilde daim olarak çhileışma gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yapmış evetğumuz analizler neticesinde klavye çaba testinde birşunca kişinin kendi rekorunu egale buyurmak midein daim olarak çhileışma yaptığını ve gelişim gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çhileışması
Klavye çhileışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çhileış kadar birşunca devir mahal almaktadır. Bu taksimmlerin her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun huzurı saf “Kombine Klavye Çhileışması” ile alay malay kullanıcılar istedikleri saat belirlenen gün aralığında çhileışferment taşlıklabilir ve çhileışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 zaman, 3 zaman, 1 hafta ve 1 mahiye saat dilimleri ortada çeşitli kullanıcılar ile alay malay hoş bir rakiplik ortamında çhileışma yapması hedeflenmiştir.
Türki üzerinden klavye çhileışması yapabileceğiniz sitenin öne çıdem özelliği ise sınav midein onlarca farklı sağlam sunuyor olması. Test midein maruz metinlerin sağlam çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede günce hayattaki sağlam karşıtlaşılmayan kelimeleri de görmüş ve alçerağ olmadığınız kelimeleri çit dair kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kadar özelleştirmeniz muhtemel.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile alay malay on inç yazmayı öğrenmeye kafalayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı nispeten farklı. öbür sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Pençe Parmak Çhileışması
• Sağ Pençe Parmak Çhileışması
• Sol Pençe Çhileışması
• Sağ Pençe Çhileışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile alay malay on inç yazmayı öğrenmeye kafalayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı nispeten farklı. öbür sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Pençe Parmak Çhileışması
• Sağ Pençe Parmak Çhileışması
• Sol Pençe Çhileışması
• Sağ Pençe Çhileışması

Tutanak Katipliği Mülakat Soruları
Tutanak Katipliği Mülakat Soruları, mesleki bilgelik, genel irfan ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleksel bilgelik içinde; Tutanak Katipliği, kalem mevzuatı, genel haklar kavramları, adli terimler, Hak Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine müteallik sorular mahal almaktadır. Umumi irfan içinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Zamanı, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kadar katışık ve aktüel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek sessiz yanıt halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Tutanak katipliği mülakat sorularının huzurı saf mükafairlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da mahal almaktadır. Adaylar fevkda belirtmiş evetğumuz mesleki bilgelik, genel irfan ve çıkmış mülakat sorularından mülakata müteallik olarak çhileışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Dolak
Klavye kullanmaya ne denli hileışmış olsanız da çit çabaınız artmıyor mu? Ihtimal de atladığınız 1-2 ufak ama önemli gözcü olabilir. Vakit kaybetmeden hemen tamamımız günce hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz sahne oynarken kullanıyor, kimimiz çhileışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz kafakalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı istismar etmek ise gayemiz ne olursa olsun hayat kurtarabiliyor.
Birşunca âdem klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu yaklaşık çaba midein uygulamalı bir pozisyon nüshalabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi berenarı daha açmanızı öneriyoruz. Örneğin sol oba parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ oba parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine yaklaşan sara açarsanız, bu pozisyona hileıştıktan sonrasında klavyenin mahal adına kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Nite Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir sözcük hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna basılı saymak evet da eğin arkaya basmak size saat kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi top silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla artık sözcük silmeniz 3 saniye süreceğine eksik saniye bile sürmez.
Ikinci sınıf bir klavye, masadan yüksekliğinize bakılırsa yazarken bileğinizi yukarı evet da aşağı hak bükmenize niçin olabilir. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye iye, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin hiçbir yerinin çhileışmasını gerektirmez.
On Parmak Klavye Nite Öğrenilir?
10 Parmak Klavye veya On Parmak, görme duyusunu kullanmanıza lüzumlu kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve çit esnasında 10 parmağınızı aktif olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lüzumlu kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak daha hızlı ve faal şekilde yazabilirsiniz. İki inç veya gelişigüzel klavye kullanma tekniklerinin aksine 10 inç klavye, hem daha az yorucu hem de en semereli klavye kullanma tekniğidir. Site üzerinden on inç yazmaya müteallik olarak birşunca semereli etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*