Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çtuzakışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, meyan ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Bilgelik Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Gençler” hareketi hayata düntir. Bir yıl sürmesi planlanan akım olağanüstü alakadar görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en heybetli gencelme hareketi olarak 2,5 sene sürerek olağanyüzeyü bir peklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Yetişek Bakanı, Toyluk Spor Bakanı ve YÖK Reis beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal sorunların çözümü karınin tarihlerinde ilk kere tören düzeni imzalatarak sosyal konularda yanında akım etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirlikında birfena farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile dil eğitimi almıştır. Burayı da heybetli bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek birfena proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birfena başarılı çtuzakışdamızlık imza atmıştır.
Yine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en heybetli kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve öbür ülkelere benzer gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mirkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Antrparantez Kerem Hasanoğlu; birfena vakıf ve uluslararası yapılışa, çtuzakışmalar ve projeler konusunda koltuk vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*