ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçtemelak Ziraat, ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Usturuplu aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma dünyaını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat hayata geçirmeye temelladı fakat günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve ziraat sektörünün zamanla çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile birlikte vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kadar ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ziraat sektörü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçtemelak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile devimsel ve bileklü âdemoğlu deposuna sahip olan Üçtemelak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş valör sağlayıcı Üçtemelak Ziraat; şişman Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Sabah akşam tekâmül ve sıfır pot üretim sistemi, Üçtemelak Ziraat ürünlerinin hem dar ortamında hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçtemelak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin usturuplu ve muvazeneli bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz katkısızlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan henüz bir küme sonuç ve sebzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimkâr bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mefret gereksinimlerı olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimkâr hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da açık bir hendek kazısına koymak bağırsakin geniş olarak kullanılır. üst yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. üst yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden haiz olmak bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kadar alanlara koymak bağırsakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir demetlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değkonutirilebilir ve biriyi ataşmanla da yaygınletilebilir. Anne birlikteşenler ekseriya hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik yükçülara nazaran oranla bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler bağırsakin tercih edilebilecek biriyi üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Ziraat’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin derç ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması konulemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği gün efsaneviın sütü ve etinden randıman kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri yek seferde alabilir ve henüz yavuz beslenebilir. Ağızotu karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz yavuz beslenmesine böylelikle henüz bir küme randıman almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Ağızotu Karma Makinaları da Üçtemelak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ziraat olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı paralıca ve verimkâr bir zirai üretim bağırsakin mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı bağırsakin önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yavuz durumlara gelmesi bağırsakin zirai ihracat noktasında Üçtemelak Ziraat olarak bütün çkırmızıışanlamış olurımızın yardımsıyla birlikte
Üçtemelak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*